K, 5.10.2022

Kanal 12 häälestub tänasest olümpialainele!

Postimees Sport
Kanal 12 häälestub tänasest olümpialainele!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Kanal 12

Pyeongchangi olümpiamängudeni on jäänud natuke rohkem kui kaks kuud. Suursündmuseni jäänud päevi hakkab tänasest loendama ka ametlik ülekandepartner Kanal 12, mille logo muutub OM-teemaliseks täna kell 21.35.

73 päeva on jäänud Pyeongchangis toimuva taliolümpiani ja tänasega hakkab Kanal 12 mängudeni jäänud päevade arvu näitama ekraaniservas asuva K12 logo all. Olümpiarõngad koos päevade arvuga ilmuvad ekraanile täna õhtul 21.35, kui Kanal 12s alustab hittkomöödia «Ted».

Eesti televaatajad saavad talispordi tipp-sündmusest osa nii Kanal 12 kui ka Kanal 2 vahendusel. Aina rohkem spordile ja ekstreemsele meelelahutusele keskendunud Kanal 12 kannab üle mitmeid vaatemängulisi ja adrenaliinirohkeid alasid nagu kiiruisutamine, lumelauavõistlused, mäesuusatamine ja taliolümpia üht põnevaimat alas, meeste jäähokiturniir.

Olümpiani jäänud nädalate jooksul teeb Kanal 12 otseülekandeid nii kodustelt pallimängudelt, aga toob spordihuviliseni juba ka mitmed talispordialad. Laupäevadel jõuab Kanal 12 ekraanile «Freestyle suusamagasin» ja juba sel nädalavahetusel kannab Kanal 12 üle kahevõistluse MK-etappi Lillehammerist.

Märksõnad
Tagasi üles