N, 29.09.2022

Video: mäesuusatamise kuninga imeline pääsemine

Viljar Voog
Video: mäesuusatamise kuninga imeline pääsemine
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Marcel Hirscher liigub kindlalt oma seitsmenad MK-sarja üldvõidu suunas.
Marcel Hirscher liigub kindlalt oma seitsmenad MK-sarja üldvõidu suunas. Foto: Johann Groder/imago/Eibner Europa/Scanpix

Eilse Madonna di Campiglios toimunud mäesuusatamise MK-sarja slaalomivõistluse võit kuulus austerlasele Marcel Hirscherile. Uudises endas pole midagi märkimisväärset – Hirscher on kuuekordne MK-sarja üldvõitja ja ta peabki etappidel staatusekohaselt triumfeerima. Küll aga väärib uudist viis, kuidas austerlane seekord kõrgeimale poodiumiastmele ronis.

Nimelt läks Hirscheril teise laskumise keskosa täiesti käest ära. Kahest väravast läks ta läbi väga järsu poognaga ning kaotas seal suure osa oma hoost. Ent õnnejumal naeratas, Hirscher jäi püsti, lükkas endale veidi hoogu juurde ning tema eelnevalt sissesõidetud 0,69 sekundi suurune eduseis oli piisav, et mäenõlvast alla jõudnuna esikohal triumfeerida.

Hirscher jätkab võidu järel ka MK-sarja suveräänse liidrina. Tal on koos 1806 punkti. Teist kohta hoidev norralane Henrik Kristoffersen kaotab austerlasele suisa 702 silmaga!

Märksõnad
Tagasi üles