Olümpiatule süütamine läheneb iga päevaga ning esimene Eesti delegatsiooni liige on jõudnud juba kohapeale Pyeongchangi. Mis on praegu aga kõige värskemad ja aktuaalsemad talimängude uudised?
8 päeva olümpiani: mis on venelaste saatus?
Viimastel olümpiamängudel on olnud suureks probleemiks tribüünide täituvus ning kahjuks pole erandiks ka järgmisel nädalal algavad suurvõistlused. Rahvusvaheline Olümpiakomitee (ROK) on pidanud mitu korda kohalikke korraldajaid innustama tugevamale piletimüügile ning meelde tuletama lõuna-korealaste antud lubadusi täidetud tribüünidest.
Olümpia Eesti Meedias. Eestis kuulub olümpiamängude teleülekannete ainuõigus Eesti Meediale ning huvilised saavad suurvõistlust jälgida Kanal 2, Kanal 12 ja Postimehe vahendusel.
- Nädal enne avatseremooniat ehk reedel, 2. veebruaril ilmub Postimehe vahel olümpiaajakiri «Pyeongchang 2018», mis spordisõbra jaoks tõhus abimees suursündmuse jälgimiseks. 76-leheküljelises ajakirjast leiab telekava, Eesti koondise tutvustuse ja Postimehe spordiajakirjanike artiklid kõigi taliolümpiamängude kavva kuuluvate spordialade kohta.
- Lõuna-Koreasse sõidab ka Roald Johannson, kes plaanib kohapealt teha mitmeid reportaaže. Kavasse kuulub ka avastusretk kahe Korea piirile.
Venelased ja doping. Pyeongchangis saab osaleda vaid 169 Venemaa sportlast, kuid juba täna võib see arv suureneda.
Lõbusad uudised. Iga kahe aasta tagant toimuvad olümpiamängud annavad võimaluse nii turundusmeeskondadele kui disaineritele luua uusi ägedaid reklaamklippe ja silmapüüdvaid võistlusvorme. Tänavu pole mingi erand.
Elu olümpiakülas. Iga olümpiamäng kuuleb huvitavaid ja põnevaid lugusid elust olümpiakülas. Arvatavasti pole erandiks ka Pyeongchangi talimängud, mille olümpiaküla avatakse täna.