JÄRELVAADATAV JA BLOGI 42 punkti visanud Patty Mills vedas Austraalia meeskorvpallurid riigi ajaloo esimese olümpiamedalini (1)

Ville Arike, Tokyo
Copy

Tokyo olümpiamängude korvpalliturniiril võitis pronksmedali Austraalia meeskond, kes alistas 42 punkti visanud Patty Millsi vedamisel Sloveenia 107:93. Kohtumine on järelvaadatav artikli allosas, sealt leiab ka Postimehe mängublogi.

Kohtumine on järelvaadatav:

Enne mängu:

Kui Austraalia jäi poolfinaalis võrdlemisi kindlalt 78:97 alla USA-le, siis Sloveenia allajäämine oli tunduvalt napim. Nemad pudenesid konkurentsist alles viimasel sekundil, kui prantslane Nicolas Batum blokeeris Klemen Prepeliči lähiviske.

Emma-kumma riigi jaoks oleks tegemist nende esimese medaliga meeste korvpalliturniirilt. Kui Sloveenia osaleb olümpiamängudel üldse esimest korda, siis austraallased on varasemalt koguni neljal puhul jõudnud poolfinaali ning seejärel ka pronksimatšini, kuid siiani on nad jäänud alati tühjade pihkudega.

Pariisi suveolümpiamängud 26. juulist 11. augustini
Vaata otseülekandeid Kanal 2-st, Duo 5-st, Postimehe veebist ja kuula raadio Kuku kajastusi. Venekeelsetele fännidele pakub põnevust Kanal 7.
Tagasi üles