PM TOKYOS USA saatis pensionile vennad Gasolid, Austraalia olümpiavõitja Scola

Ville Arike, Tokyo
Copy
Pau (paremal) ja Marc Gasoli teekond Hispaania koondises on lõppenud. Nad võitsid poolteise kümnendi jooksul kahe peale  kakskümmend tiitlivõistluste medalit!
Pau (paremal) ja Marc Gasoli teekond Hispaania koondises on lõppenud. Nad võitsid poolteise kümnendi jooksul kahe peale kakskümmend tiitlivõistluste medalit! Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

Tokyo olümpia korvpalliturniiril selgitati ühe päevaga kõik poolfinalistid. Ükski neljast mängust ei toonud kaasa üllatust ega lõpusekundite trillerit, loodetavasti näeb edaspidi põnevamaid lõpplahendusi.

Keskses kohtumises läksid vastamisi Hispaania ja USA. Jänkid olid turniiri alustanud kaotusega Prantsusmaale ning see andis lootust, et kohtumine Hispaaniaga tuleb põnev – ehkki Pürenee poegade viimane alagrupimäng Sloveeniaga osutas nende haavatavusele. Mõneks ajaks põnevust jaguski, ent kolmandal veerandajal tegid ameeriklased kahekohalise vahe sisse ja nii jäigi. Lõpusireeni kõlades särasid tablool numbrid 95:81.

Luis Scola teenis mitu minutit kestnud aplausi

Pariisi suveolümpiamängud 26. juulist 11. augustini
Vaata otseülekandeid Kanal 2-st, Duo 5-st, Postimehe veebist ja kuula raadio Kuku kajastusi. Venekeelsetele fännidele pakub põnevust Kanal 7.
Tagasi üles