JÄRELVAADATAV ⟩ Põhja-Ameerika gigantide duell hokiturniiril: USA alistas Kanada (2)

Pekingi olümpia hokiturniiril alistas laupäeval USA 4:2 Kanada.

Kohtumist läks juhtima Kanada, kui juba teisel minutil oli täpne Mat Robinson. Eduseis kaua siiski ei kestnud, sest juba minut ja 10 sekundit hiljem viigistas seisu Andy Miele. Avakolmandiku lõpus viis Ben Meyers USA juhtima.

Teise perioodi alguses suurendas Brendan Brisson USA edu kaheväravaliseks, kuid kohtumise 35. minutil viskas Corban Knight Kanada kasuks ühe tagasi. Viimasel kolmandikul vormistas lõppseisu Kenny Agostino, kes viskas USA neljanda tabamuse.

Mängu tipphetked:

Enne mängu:

Mõlemad riigid alustasid olümpiaturniiri väga kindlate võitudega. Kanada tegi 5:1 säru Saksamaale ning USA 8:0 Hiinale. Muide, võõrustajate vastu säras jänkide särgis 20-aastane Sean Farrell, kes viskas kolm väravat ja sai kirja kaks söödupunkti.