FOTO Kaspar Taimsoo pääses üliturvatud Tokyo olümpiabasseini

Postimees Sport
Copy
Kaspar Taimsoo Tokyo sõudekanalis.
Kaspar Taimsoo Tokyo sõudekanalis. Foto: Tairo Lutter

Eesti sõudmise paarisaerulise neljapaadi liige Kaspar Taimsoo kasutas suvel toimunud Tokyo olümpiamängudel ära võimaluse, lipsas olümpiaujulasse ning sai ujuda ka olümpiabasseinis. Kuigi olümpialinnas valitsesid karmid piirangud ning iga sportlane pidi liikuma vaid talle ettenähtud rajatistes, siis suutis nupukas sõudja nendest keeldudest mööda hiilida.

«Kuna olümpia 6. koht ei olnud päris see, mida ootasime ja pidime 24 tunni jooksul pärast võistlust riigist lahkuma, polnud aega raisata. Võistkondlikud jäävannid olid sõudebaasis keelatud. Pidin pärast viimast võistlust otsima alternatiivseid basseine, kus end jahutada,» kirjutas Taimsoo sotsiaalmeedias.

«Õnneks oli Tokyos suurepärane ujumisvõistluste bassein, kus teha kiire ring. Pole vaja öelda, et ma ei tohtinud seal olla, aga vähese õnne ja eestlasliku sihikindlusega saime ühe ringi tehtud. Ja saime näha imelist vettehüpete trenni. 5 tärni Tripadvisoris,» viskas 34-aastane Viljandist pärit Taimsoo nalja.

Kaspar Taimsoo Tokyo olümpiaujulas.
Kaspar Taimsoo Tokyo olümpiaujulas. Foto: @taimsoo/Instagram
Pariisi suveolümpiamängud 26. juulist 11. augustini
Vaata otseülekandeid Kanal 2-st, Duo 5-st, Postimehe veebist ja kuula raadio Kuku kajastusi. Venekeelsetele fännidele pakub põnevust Kanal 7.
Tagasi üles