«Järjekordne päev paradiisis»: Kristjan Ilves võtab isolatsioonihotellis viibimisest maksimumi (1)

Postimees Sport
Copy
Kristjan Ilves.
Kristjan Ilves. Foto: Tairo Lutter

Koroonaviirusega nakatunud Eesti kahevõistleja Kristjan Ilves peab haigusega nakatumise tõttu viibima isolatsioonihotellis, kuid proovib sellest hoolimata püsida võimalikult tegus.

Täna postitas Ilves Instagrami lühikese video, kuhu kirjutas juurde: «Järjekordne päev paradiisis.» Lisaks märkis Ilves, et jooksis kitsas hotellitoas 45 minutiga 5,5 kilomeetrit. Olgu ka mainitud, et tema isolatsioonihotelli nimi on Wanlong Paradise Resort.

Kristjan Ilvese Instagrami postitus.
Kristjan Ilvese Instagrami postitus. Foto: Kuvatõmmis

Eesti koondise arsti, doktor Mihkel Mardna sõnul tuleb karantiinist pääsemiseks anda Ilvesel nüüd kaks järjestikust negatiivset testi, mille CT väärtus on 40 või suurem.

«Sellisel juhul pääseb ta isolatsioonist välja ja talle rakenduvad lähikontaktse parameetrid ehk ta saab ikkagi treenida ja võistelda. Kuniks analüüsi tulemused jäävad aga positiivseks ehk CT väärtusega 35 ja väiksem, tuleb tal jääda karantiini,» sõnas tohter.

Loe ka: PM PEKINGIS 〉 Eesti koondise arst Ilvese võimalikku tervenemisse ei usu

Pariisi suveolümpiamängud 26. juulist 11. augustini
Vaata otseülekandeid Kanal 2-st, Duo 5-st, Postimehe veebist ja kuula raadio Kuku kajastusi. Venekeelsetele fännidele pakub põnevust Kanal 7.
Tagasi üles