L, 3.12.2022

FOTOD ⟩ Olümpia seksikaimaks sportlaseks valitud hollandlanna on auhinna üle uhke

Postimees Sport
Olümpia seksikaimaks sportlaseks valitud hollandlanna on auhinna üle uhke
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 5
Jutta Leerdam.
Jutta Leerdam. Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

Kiiruisutaja Jutta Leerdam on erinevate portaalide poolt valitud Pekingi olümpiamängude kõige seksikamaks sportlaseks. 23-aastane hollandlanna, kes võitis 1000 m distantsil hõbeda, on sellise tunnustuse uhke, kuid toonitab, et paljud naised on ilusad, seda olenemata kehakujust või nende suurusest.

Varasemalt tiitlivõistlustelt kolm MM- ja sama palju EM-kuldasid võitnud Leerdamil on Instagramis kaks miljonit jälgijat ning koos elukaaslasega, samuti kiiruisutaja Koen Verweijiga, on neist tehtud dokumentaalsari «Koen ja Jutta – Kõik või mitte midagi», kus näidati nende ettevalmistusi Pekingi olümpiaks.

«Ma töötan kõvasti oma keha kallal ja olen selle auhinna üle uhke. Siiski usun, et paljud naised on ilusad, olenemata nende kujust või suurusest. Kõige tähtsam on tunda end oma kehas hästi ja mitte võrrelda ennast teistega. Lõppude lõpuks pole keegi täiuslik,» ütles Leerdam FHMile.

Tänu vanematele kiiruisutamiseni jõudnud Leerdam võitis oma esimesed tiitlivõistluste kullad Helsingis, kus toimus 2017. aastal juunioride MM.

Märksõnad
Tagasi üles