Valijeva lõpetas vaikuse ja tänas treenereid: kui olete minu kõrval, tunnen end kaitstuna (1)

Karl Mihkel Eller
Copy
Kamila Valijeva.
Kamila Valijeva. Foto: David G. Mcintyre/ZUMA Press Wire/Scanpix

15-aastane Venemaa iluuisuaja Kamila Valijeva jagas esimest korda pärast Pekingi olümpial toimunud dopinguskandaali oma mõtteid ning tegi Instagramis postituse, kus tänas oma treenereid ja avaldas lootust, et tänu nende toetusele suudab ta elus läbida kõik väljakutsed.

«Minu esimene olümpia on lõpuks läbi ja ma tahan tänada neid, kes viisid mind sportlastee kõige olulisema sündmuseni - minu treenereid: Eteri Tutberidze, Sergei Dudakov, Daniil Gleichengauz. Olete oma ala absoluutsed meistrid!

Ja te mitte ainult ei treeni, vaid õpetate ka ennast ületama, mis aitab mitte ainult spordis, vaid ka elus. Kui olete minu kõrval, tunnen end kaitstuna ja suudan läbida kõik väljakutsed. Aitäh, et aitasid mul olla tugev,» kirjutas Valijeva Instagramis.

Valijeva kuulus olümpial kuldmedali võitnud Venemaa olümpiakomitee sportlaste koondisesse võistskonnavõistlusel, kuid vahetult pärast võistlust tuli avalikuks, et venelanna detsembris antud dopinguproov osutus positiivseks.

Pariisi suveolümpiamängud 26. juulist 11. augustini
Vaata otseülekandeid Kanal 2-st, Duo 5-st, Postimehe veebist ja kuula raadio Kuku kajastusi. Venekeelsetele fännidele pakub põnevust Kanal 7.
Tagasi üles