TIPPHETKED Kodupubliku ees mänginud Prantsusmaal õnnestus võrkpalliturniiril finaali murda

Olümpiamängude võrkpalliturniir jätkus poolfinaaliga, kus vastamisi läksid Prantsusmaa ja Itaalia. Esimene võitis 3:0. Postimehe ja Duo 5 otseülekanne algas 20.50. Seda kommenteerisid Tiit Loo ja Rando Soome.

Finaalis läheb Prantsusmaa vastamisi Poolaga.

Kogu kohtumine on järelvaadatav

Enne mängu:

Pariisi OMil alustas kolmes alagrupis mängimist kokku 12 meeskonda (neli igas grupis). A-alagrupis mängisid Prantsusmaa, Serbia, Kanada ja Sloveenia, B-alagrupis võistlesid Itaalia, Poola, Brasiilia ja Egiptus ning C-alagruppi kuulusid USA, Saksamaa, Jaapan ja Argentina.

Prantsusmaa saavutas A-grupis teise koha. Alagrupitirniiril kaotati Sloveeniale ja võideti Serbiat ning Kanadat.

Itaalia saavutas B-grupis esimese koha, alistades alagrupiturniiri kohtumistes nii Poola, Brasiilia kui ka Egiptuse.

Veerandfinaalis alistas Prantsusmaa võrkpallikoondis 3:2 Saksamaa. Itaalia alistas veerandfinaalis 3:2 Jaapani.