VIDEO Olümpial lendas Brasiilia jalgpallur vastasele jalaga näkku

Marta
Marta Foto: Scanpix / ZUMAPRESS.com

Kolmapäeval peeti olümpia naiste jalgpalliturniiri C-alagrupi viimane voor, kus Hispaania alistas 2:0 Brasiilia, viimaste koondise liige Marta, kes on kuus korda maailma parimaks naisjalgpalluriks valitud, sai eile julma vea eest punase kaardi.

Juhtum leidis aset kohtumise avapoolaja üleminutitel. Marta sirutas jala ette, et pall võita, kuid lendas hoopis Hispaania mängijale Olga Carmonale jalaga näkku, brasiillanna teenis kohe ka punase kaardi ning jättis oma naiskonna vähemusse. Hispaanlanna suutis ikkagi mängu jätkata.

Väravakraanid keerasid hispaanlannad lahti teisel poolajal. Esmalt tegi 68. minutil skoori Athenea del Castillo ning mängu 17. üleminutil suurendas edu Alexia Putellas.

C-alagrupi võitis täiseduga Hispaania koondis, teiseks jäi Jaapan (6p), kolmandaks Brasiilia (3p) ja viimaseks Nigeeria. Järgmises voorus läheb 3. augustil Hispaania vastamisi Kolumbiaga. Samal päeval kohtub Jaapan USA naiskonnaga.