Tilga võitles teivashüppes põlvevaluga ja elas võistluse viimasel katsel üle korraliku ehmatuse. Tilga põrkus kõrgusel 4.90 teibaga nõnda õnnetult, et kukkus peaga vastu hoovõturada. Veidi end kogudes tõusis ta püsti, ent rohkem ei hüpanud.
Xi kasutaja James avaldas sellest intsidendist lühikese video, mis on internetis saanud ülipopulaarseks. Muidugi ei selgitata videos, et tegemist on niigi vigastusega võidelnud mitmevõistlejaga. «Ma pole küll ekspert teivashüppes, aga ma arvan, et see ei peaks nii käima,» seisis kirjelduses.
Tilga selgitas pärast võistlust, et osales teivashüppes valuvaigistite toel ning jättis ühe kõrguse lausa vahele. «Järgmise kõrguse ületamiseks oli vaja minna järgmisele teibale. Minu katse ajal oli vastutuul, mille oleks pidanud tagantjärgi vaadates ära ootama. Katse ära andma. Aga mul oligi 4.90 peal põhimõtteliselt üks katse jalas. Siis nägite, mis juhtus,» rääkis Tilga Postimehele.