JÄRELVAADATAV JA BLOGI USA korvpallikoondis surus teise poolajaga Hispaania põlvili

Sport

Tokyo olümpia meeste korvpalliturniiri teises veerandfinaalis alistas tiitlikaitsja USA valitseva maailmameistri Hispaania 95:81. Mäng on peagi järelvaadatav, Postimees tegi mängust ka tekstilise otseblogi.

Kohtumise tipphetked:

Enne mängu:

NBA-staaridega vürtsitatud USA korvpallikoondise jaoks algas olümpiaturniir paraja šokiga, kui kohe avamängus tuli neil tunnistada Prantsusmaa 83:76 paremust. Kahes järgmises kohtumises Iraani ja Tšehhiga ameeriklased enam midagi juhuse hooleks ei jätnud, võites need vastavalt 120:66 ja 119:84.

Valitseva maailmameistri Hispaania käekäik on olnud veidi vastupidine. Kui avamängus olid nad 88:77 üle Jaapanist ning seejärel alistasid 81:71 veel ka Argentina, siis alagrupiturniiri viimases kohtumises tuli alla neelata esimene mõru kaotusepill, kui 87:95 jäädi alla Sloveeniale.