Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

PM TOKYOS ⟩ Venemaa rannavõrkpallur: Rivo Vesik teeb distantsilt head tööd
Venemaa ja Läti paarid esinevad olümpial väga edukalt

Niisusugusel moel päästis Vjatsheslav Krassilnikov otsustavas alagrupimängus 17 palli! FOTO: Felipe Dana/AP Photo/Scanpix

Üks ala, kus eestlased Tokyos esindatud pole, kuid meie lähinaabritel hästi läheb, on rannavõrkpall. Üks Läti paar jõudis nii meeste kui ka naiste seas 16 parema hulka, samuti jätkavad medalite püüdmist Rivo Vesiku hoolealused Venemaalt.

Tellijale Tellijale

Et rahvusvaheline olümpiakomitee (ROK) lõi Venemaa taustajõudude limiidi julmalt pooleks, kannatab ka nende rannavollekoondis. Tokyos viibib vaid üks peatreeneritest Vjatšeslav Nirka, tema kolleeg Rivo Vesik aga pidi jääma kodumaale.

See aga pole Venemaa paaridel seganud edukalt esinemast, mõlemad pääsesid oma alagrupi võitjana 16 parema hulka. Kui Ilja Lešukov ja Konstantin Semjonov pole siiani kaotusekibedust tundnud, siis tunamullused maailmameistrid Vjatšeslav Krassilnikov ja Oleg Stojanovski küll. Nad jäid teises voorus 1:2 alla lätlastele Martinš Plavinšile ja Edgars Tocsile ning pidid täna kõik välja panema, et alagrupis üldse mitte viimaseks jääda ja kojusõiduks kohvreid pakkida.

Tagasi üles
Back